باشگاه مشتریان با تخفیف 50%

نویسنده : سردبیر سیاهه ۲۰:۰۸:۱۴ ۱۳۹۹/۱۰/۱۰

باشگاه مشتریان با تخفیف 50%

با درود به کاربران عزیز سیاهه

ما واقعاً امیدواریم در کریسمس که شما ایمن ترین روزها را داشته باشید و این فرصت در کنار خانواده و عزیزان بودن را از دست ندهید.

در حالی که سال 2021 نزدیک است ، همه ما مشتاقانه ورق ماههای دشوار گذشته را می کشیم و به دنبال بازگشتی آهسته و در عین حال ثابت هستیم که قبلاً داشتیم ومی شناختیم. با در نظر داشتن چنین اهدافی ، ما در سیاهه خوشحالیم که فروش ویژه سال میلادی خود را با 50٪ تخفیف در تمام برنامه های خود اعلام  کنیم.

واقعا ما چه چیزی بدست می آورم؟
دسترسی به تمام مجموعه افزودنیهای برتر و به روزرسانیهای رایگان ما به مدت یک سال ، به علاوه پشتیبانی ممتاز برای مدت مشابه. برنامه ها شامل ماژول عالی گزارش ها ، باشگاه وفاداری مشتریان ، افزودنی های خودکار و موارد دیگر هستند!

چرا باید حق بیمه بپردازم؟
با استفاده از برنامه های برتر ما از ویژگی های حرفه ای بهره مند خواهید شد که تجربه بازاریابی دیجیتال را به شما هدیه می دهد ،با استفاده از گزارش های کامل اتوماسیون تبلیغاتی آنلاین ، پاسخگویی خودکار ، ادغام با سرویس های دیگر برنامه دنیایی تازه را برای شما به ارمغان می آوریم.شما چه نامی برای آن

انتخاب می کنید!

آیا می توانم قبل از خرید تست کنم؟
مطمئناً که می توانید ، تمام خریدها از وب سایت ما با سیاست 30 روزه برگشت پول پوشش داده شده است بنابراین شما وقت کافی دارید تا بدون نگرانی در مورد خرید چیزی که نیازی به آن دارید را تجربه کنید، تمام ویژگی های مختلف اتوماسیون سیاهه را امتحان کنید: ما مطمئن هستیم ، شما آن را دوست  خواهید داشت.

هر چند این پیشنهاد اکنون در اختیار شما است ولی فقط برای مدت زمان محدودی فعال خواهد بود.

 

ارائه تخفیف 50 دصدی بر روی پکیج اتوماسیون صورتحساب دیجیتال و باشگاه مشتریان وفا دار  تا 20 دی ماه 1399 به مناسبت سال میلادی2021

درباره نویسنده

طباطبایی

سردبیر سیاهه

مدیر و مشاور تبلیغات اینترنتی و فضای مجازی

مطالب مرتبط