باشگاه مشتریان سیاهه
صفحه نخست درباره ما خدمات قیمت ها تیم مدیریت مراحل سفارش نظرات مشتریان اخبار و رویداد ها تماس با ما
با سیاهه تمامی پروسه کاغذی دریافت فاکتور حذف خواهد شد.
با سیاهه،محیط زیست سالم، بستر خلاقیت و نوآوری.
سیاهه شما را در مسیر مدیریت علمی هزینه های خود هدایت می کند.
تلاش کنیم محیط زیست را تبدیل به محیط ایست نکنیم.
هدف ما تشویق اراده ها در خلق پدیده ها و ترسیم زیبایی هاست . هنرما،تمیز بخشیدن به اندیشه ها در انتخاب پدیده هاست . تخصص ما،تلفیق این دو،جهت ثمر بخشیدن به تلاش شماست.

هزینه پایین

سرعت بالا

افزایش رضایت
01

داستان سیاهه

سعی ما بر این بوده که کار مدیریتی شما را آسانتر کنیم.همچنین هزینه های ماهانه شما را بهبود ببخشیم.سیاهه می خواهد کمکی در پیشرفت کار شما ایجاد نماید. فارغ از اینکه شما برای کارهای روزانه خود از چه سیستم صندوق فروش یا برنامه حسابداری خرید و فروش استفاده می کنید . برای کارآمدتر کردن و بهره وری بیشتر،شما می توانید گزارش فاکتورهای فروش محصولات و خدمات،گزارش عملکرد فروشگاه ،سفارشات مشتری،کنترل ورود و خروج پرسنل،سامانه حقوق و دستمزد،ایجاد باشگاه مشتریان اختصاصی،کیف پول ،ایجاد سفارش خرید فردی و خانوادگی از نرم افزار های سیاهه استفاده نمایید.
کلیک کنید
02

برخی از خدمات سیاهه

7 روز هفته، 24 ساعته به صورتحساب،فاکتورها و هزینه های خود در هر زمان و مکان دسترسی داشته باشید.

صورتحساب دیجیتال

باشرایط موجود ارائه صورتحساب دیجیتالی راهی آسان و به صرفه برای شما و مشتریان می باشد.فارغ از اینکه چه برنامه حسابداری یا سیستم خرید و فروشی استفاده می کنید.

کلیک کنید

ویژگی ها برای سازمانها ، فروشگاه ها و بازرگانان

دریافت پیشنهادات هیجان انگیز،وضعیت وفاداری را ببینید.به بهبود بخشی حفظ مشتری ادامه دهید.بازاریابی هدفمند انجام دهید.

کلیک کنید

ویژگی ها برای مشتریان و کاربران عادی

سیاهه یک کیف پول صورتحساب و قبض است که به شما امکان می دهد کلیه صورتحسابها و قبض های خود را در یک مکان ذخیره کنید.

کلیک کنید

باشگاه مشتریان وفادار

آیا مدیریت یک باشگاه مشتری برای تجارت شما ضروری است؟ می خواهیم بدانیم به عنوان مصرف کنندگان ، که کلوپ یا باشگاه های مشتری به چه صورت عمل می کنند.

کلیک کنید
سیاهه، پیشرو در ارائه نرم افزارهای فناوری
03

تیم ما

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
مهندس جهانی
مدیر تولید و توسعه نرم افزار
کلیک کنید
مهندس ربیعی
مدیر توسعه الکترونیک و سخت افزار
کلیک کنید
زهرا نقوی
مدیر ارشد فروش
کلیک کنید
آرمان طباطبایی
کارشناس پشتیبانی
کلیک کنید

1,006+

فروشگاه فعال

1,177,245+

کاربر فعال

1,412,694+

فاکتورهای ثبت شده

2,147,483,647+

پاداش واریزی به کیف پول دیجیتال

04

بیشتر درباره باشگاه مشتریان سیاهه بدانید

سیاهه طعم رنگین فناوری در کسب و کار
01

اطلاعات شخصی

برای مدیریت درخواست ها و ایجاد پروفایل بر اساس علایق شما سیاهه داده های شخصی شما را پردازش می کند. برای نمایش مطالب صفحه شما در سایت های ما از این نمایه استفاده می شود به منظور اینکه این موضوع برای شما مهم باشد.

کلیک کنید
02

بیانیه حریم خصوصی

گروه سیاهه و شرکتهای تابعه آن ( seeahe ) به حریم خصوصی شما احترام می گذارند. بیانیه حریم خصوصی ، حقوق شما در زمینه حفظ حریم خصوصی و تعهد ما برای محافظت از اطلاعات شخصی شما را تشریح می کند.

کلیک کنید
03

مدیریت اشتراک سیاهه

​لطفا توجه داشته باشید که حتی اگر از دریافت ارتباطات بازاریابی امتناع کردید ، ممکن است هنوز ارتباطات اداری را از سیاهه دریافت کنید ، مانند تأیید سفارش و اعلان های لازم برای مدیریت حساب خود یا خدمات ارائه شده به مشتریان.

کلیک کنید
04

رسالت ، چشم انداز و ارزشهای ما

توانمندسازی از طریق فناوری نرم افزارهای ما به شما این فرصت را می دهد که با استفاده از تعداد داده های زیاد ثبت شده در سیستم ها، فرایند گزارشات تحلیلی را ساده تر کنید. ما سعی داریم دنیایی از فرصت های جدید را برای سازمان ها ،شرکت ها و مشاغل ایجاد کنیم.دیجیتال سازی فقط مربوط به فناوری نیست ، بلکه برای آسایش و رفاه مردم است. ما در سیاهه می دانیم که انسان ها کسانی هستند که تغییرات را به مرحله اجرا می گذارند.

کلیک کنید
05

نظرات مشتریان

نظر مشتریان باشگاه مشتریان سیاهه نظر مشتریان باشگاه مشتریان سیاهه نظر مشتریان باشگاه مشتریان سیاهه

خیلی عالی و کاربردیه حتما به همه ی مغازه دارها یا شرکتهای کوچیک یا فروشگاها پیشنهادش می کنم. یادگیریش آسونه ولی بازم مشکلی داشته باشی پشتیبانیش خیلی قویه هر مشکلی داشته باشی با سعه صدر بالاشون سریع راهنماییت میکنن حل میشه

این سیستم ماشینی است که سازمان را در جهت مطلوب هدایت می کند. اگر مشتری را مرکز تمام فعالیتھا و اھداف شرکت بدانیم، اقماری دور آن را می گیرند که مجموعه قواعد و احساساتی ھستند که شاید نوشته شده نباشند، اما براساس فلسفه و نگرش حاکم بر شرکت در سراسر بدنه آن استوار ھستند تمام اجزای یک شرکت می بایست به عنوان یک سیستم مشتری گرا عمل کنند تا بتوانند خدمات بیشتری به مشتری ارائه دھند و در مقابل پاداش بیشتری ھم بگیرند. نقص در ھر قسمت از سیستم، سبب لطمه زدن به نظام ارائه خدمت مطلوب به مشتری می گردد و مشتری در مقابل سیستم قضاوت می کند، نه در مقابل تک تک اجزاء آن.

ارزش مشتری از، کیفیت کالا، کیفیت خدمت و قیمتی بر مبنای این عناصر، تشکیل شده است. کیفیت کالا و خدمت، پایه ی قیمت آن به شمار می رود ولی صرفاً بر مبنای یک طیف پیوسته خوب – بد، ارزیابی نمی شود. تصویر کلی یک شرکت نیز در، برداشت مشتری از ارزش دریافت شده، نقش دارد. مثال هایی از این تصویر، شامل مسئولیت در قبال محیط زیست، تابعیت شرکت و محبوبیت کلی آن می باشد. مفهوم ارزش مشتری، ارتباط بسیار نزدیکی با رضایت مشتری دارد. اگر یک شرکت از انتظارات مشتری در قبال کیفیت کالا، کیفیت خدمت و قیمت، فراتر رود، آنگاه به شرح بالای رضایت مشتری دست خواهد یافت . بر عکس،

06

چرا مدیران سیاهه را انتخاب کرده اند؟

سیاهه یک نیاز اساسی برای پیشرفت در کسب و کار هاست.

متخصصین حرفه ای

آیا از قبل تجربه حرفه ای دارید؟ آیا به دنبال موقعیت در توسعه سیستم ها ، مدیریت پروژه ، مشاوره ، فروش و یا شاید به طور کامل تخصص دیگری دارید؟ شاید تخصص شما مورد نیاز ما باشد.

کلیک کنید

خدمات با کیفیت

مطالعات قبلی نشان داده اند که کیفیت عملکرد سیاهه یکی از اصلی ترین عوامل مؤثر بر رفتار خرید و استفاده اولیه مصرف کنندگان است.

کلیک کنید

دسترسی آسان

متاسفانه ما در ایران استفاده از تکنولوژی و برنامه های وابسته آن را بدرستی نیاموختیم. ما تنها دنبال بهترین برند و آخرین مدل سیستمهای رایانه ای یا گوشی همراه

کلیک کنید

استفاده رایگان

استفاده از این نرم افزار برای کاربران عادی و مشتریان فروشگاهها رایگان است.می توان گفت نرم افزار و برنامه سیاهه با اهدافی که دارد برای اولین بار در دنیا طراحی و آماده سازی شده است. در حال حاظر نمونه مشابهی در سیستم وب ندارد.

کلیک کنید

صرفه جویی در زمان

براساس بررسی های انجام شده ، فناوری هایی مانند خرید اینترنتی ، بانکداری اینترنتی و صورتحساب های دیجیتال موجب صرفه جویی زمان​​ در حدود شش و نیم ساعت برای هر فرد بزرگسال در هفته می شود

کلیک کنید

ضمانت بازگشت وجه

​چرا محصولات ما گارانتی بازگشت وجه دارد؟ در سیاهه ما علاقه مند به رضایت مشتری هستیم. شما هیچ نگرانی برای ریسک کردن ندارید. از برنامه های سیاهه استفاده کنید از وقت خود لذت ببرید و با راهکارهای آن پول خود را ذخیره کنید.

کلیک کنید

همین حالا شروع کنید شروع کنید

07

وبلاگ

آنچه در سیاهه رخ می دهد،شما را به روشنایی می برد.
08
09