آسانترین راه برای دریافت پاداش وفاداری!

نویسنده : سردبیر سیاهه ۱۹:۰۱:۲۷ ۱۳۹۹/۱۱/۰۴

آسانترین راه برای دریافت پاداش وفاداری!

آسانترین راه برای دریافت پاداش وفاداری!

 باشگاه وفاداری مشتریان سیاهه یک برنامه پاداش مشتری است که با همکاری شما و فروشگاههای معتبر در سراسر ایران جهت ذخیره پول شما در کیف پول دیجیتال ارمغانی جدید ارائه می دهد، همچنین به شما پیشنهادات و تخفیف های منحصر به فرد از فروشگاه های مورد علاقه شما را می دهد.

برای جمع آوری و ذخیره امتیازات و شارژ کیف پول دیجیتال در هر خرید و در هر مناسبت توسط فروشگاه هایی که شما از آنها خرید می کنید به حساب کیف پول دیجیتال سیاهه شما واریز می گردد در صورت تمایل اگر  موردعلاقه شما هستیم برای کمتر هزینه کردن و پس انداز کردن بیشتر  ، به این باشگاه بپیوندید.

 

استفاده برای مشتریان فروشگاه ها رایگان است و از شما هیچ هزینه ای دریافت نخواهد شد.

پس وارد شوید و استفاده کنید.

 

برقراری ارتباط

از سیستم نرم افزاری پرتال ما برای کنترل فروش و فروشگاه های خود با امکانات خاص و ویژه باشگاه مشتریان وفادار ارسال پیام کوتاه و نوتیفیکیشن اعلان ها و پیامهای خود را بصورت هدفمند  ارسال کنید. با دسترسی کامل به پایگاه داده مشتری خود ، در هر زمان و هر مکان به مشتریان خود دسترسی پیدا می کنید.در هر لحظه آگاهی کامل از اتفاقاتی که در فروش کالا و ارتباط فروشنده با مشتری در محل فروشگاه می افتد ،پس هیچ چیز از شما پنهان نیست.

نرخ فروش و بازدید را افزایش دهید.

جوایز مبتنی بر پاداش و امتیاز باشگاه وفاداری شما می تواند مشتریان را در هر بار خریدی که از شما انجام می دهند 10% بیشتر تشویق نماید.

 

به ما اجازه دهید که کار را تمام کنیم.

دنیای شلوغی است. ما کارهای بازاریابی و تبلیغات شما را انجام می دهیم تا بتوانید آسوده خاطربر روی بهترین کار تمرکز کنید: تجارت خود را به راحتی و آسانتر اداره نمایید و توسعه دهید.

 

بِرَندِ شما به راحتی دیده می شود

پیشنهادات ، معاملات ، تبلیغات ، مارک تجاری . برند شما به راحتی از طریق برنامه های باشگاه مشتری سیاهه و اپلیکیشن اندروید و آی او اس موبایل وفاداری ما ارائه می شود که محتوای مربوط به هر کاربر را به صورت اختصاصی در اختیار کاربر قرار می دهد.

نرخ فروش خدمات و کالابه مشتری افزایش می یابد.

 %50تا60% از مشتریان پس از اولین بازدید و خریدخود دیگربرنمی گردند. ما به شما کمک می کنیم تا بیشتر از 70% آنها را به فروشگاه خود بازگردانید.

حال انتخاب با شماست...

درباره نویسنده

طباطبایی

سردبیر سیاهه

مدیر و مشاور تبلیغات اینترنتی و فضای مجازی

مطالب مرتبط