آموزش ثبت نام در سامانه باشگاه مشتریان سیاهه

نویسنده : سردبیر سیاهه ۱۷:۲۹:۲۱ ۱۴۰۰/۰۱/۱۴

آموزش ثبت نام در سامانه باشگاه مشتریان سیاهه
آموزش ثبت نام در سامانه باشگاه وفاداری سیاهه
 
((1)) ابتدا وارد صفحه نخست وب سایت به نشانی  seeahe.ir شده و از قسمت بالای سایت روی             کلیک کنید.
 
 
تصویر1 { گزینه (1) ورود کاربران } - { گزینه (2) پشتیبانی آنلاین }
 

((2)) در صفحه بعدی می‌بایست شماره همراه خود را وارد کنید. شماره موبایل وارد شده نباید تکراری باشد. به عبارتی نباید قبلا با استفاده از آن در باشگاه مشتریان سیاهه اقدام به خرید از فروشگاه یا در سامانه ثبت نام کرده باشید.

 

تصویر2 { گزینه (1) ثبت شماره همراه }
بعد از وارد کردن شماره همراه خود و زدن دکمه «ارسال کد تایید»، یک کد به شماره همراه وارد شده ارسال خواهد شد.

­­­­­ تصویر3 { گزینه (1) ثبت کد ورود پیامک شده } { (2) تایید کد}{ (3)بازگشت و اصلاح تلفن همراه}{ (4) ثبت نام مستقل در سیاهه}
 

سپس کد تایید را وارد و روی دکمه «تایید کد » کلیک کنید. در ادامه وارد صفحه زیر خواهید شد. اطلاعات خود را درون فیلدهای درخواست شده وارد کنید.

تصویر4 { گزینه (1) ثبت نام و نام خانوادگی} { (2) جنسیت}{ (3)کد ملی}{(4) تاریخ تولد} {(5) تاریخ ازدواج} {(6) استان محل سکونت} {(7) شهر محل سکونت} {(8) آدرس پستی} {(9) کد پستی} {(10) کلید ثبت اطلاعات}

شما برای استفاده از امکانات کامل باشگاه و فعال شدن کیف پول دیجیتال و استفاده از کیف پول تمام فیلدهای فرم را باید تکمیل نمایید پس از تکمیل کلیه اطلاعات فرم کلید ثبت اطلاعات در سیاهه (10) را انتخاب کنید.

 

پس از تکمیل و تایید فرم اطلاعات شخصی، شما به صفحه داشبورد حساب کاربری خود هدایت می شوید در صورتی که کد ورود را دریافت نکرده باشید و یا پس از وارد نمودن کد ورود نتوانید ادامه روند ثبت نام را انجام دهید، می‌توانید از طریق شماره تلفن بخش پشتیبانی مشکل خود را مطرح نموده و یا از راهنمایی های بخش پشتیبانی  آنلاین باشگاه مشتریان سیاهه  بهره مند شوید.(آیکون فیروزه ای رنگ سمت راست وب سایت)

 

در این ویدیو آموزشی سعی کردیم نحوه ورود و عضویت کاربران باشگاه مشتریان یعنی کسانی که مشتری یکی از فروشگاه هایی که از سامانه سیاهه استفاده می کنند را توضیح دهیم، در ویدیوهای بعدی سایر مطالب مربوط به عضویت در باشگاه و منوهای و خدماتی که در باشگاه قرار دارد را توضیح خواهیم داد.

توجه داشته باشید که یکی از مهمترین اهداف این سامانه تجربه یک خرید خوب، ذخیره بخشی از پول شما در کیف دیجیتال و حذف فاکتور کاغذی می باشد این سامانه تلاش برای حفظ محیط زیست و جلوگیری از قطع درختان برای تولید کاغذ را دارد.

 

شخصی با هزاران کار و مشغله، درس و دانشگاه، خانواده، دوستان، خرید و تفریح به تمام کارهایش می‌رسد؛ بدون این که از کیفیت آن‌ها کاسته شود. در مقابل افرادی هستند که خیلی دغدغه‌ای ندارند، و جالب این است که همیشه در زندگی عقب هستند؛ و مدام با واژه وقت ندارم خودشان را توجیح می‌کنند؛ و همیشه از خسته بودن نالان هستند.
 
تا کنون فکر کرده‌اید چرا دسته اول به همه کارهایشان می‌رسند؟!
 
باشگاه مشتریان وفادار
کار با باشگاه مشتریان سیاهه
آموزش
 

درباره نویسنده

طباطبایی

سردبیر سیاهه

مدیر و مشاور تبلیغات اینترنتی و فضای مجازی

مطالب مرتبط