اطلاعات شخصی

نویسنده : سردبیر سیاهه ۱۷:۱۰:۰۲ ۱۳۹۹/۰۹/۰۸

اطلاعات شخصی

 از داده های شخصی و نمایه شما نیز به عنوان پایه ای برای تماس با شما و یا برقراری ارتباط با باشگاه مشتریان یا انتقادات وپیشنهادات استفاده می کنیم

از داده هایی که به ما ارائه می دهید به منظور شناسایی علایق شما ، استفاده می کنیم. حرکات شما و نحوه استفاده از محصولات و خدمات مورد استفاده شما در سایت های سیاهه رصد شده و آنها را ثبت می کنیم . در هر زمان می توانید علایق خود را به روز کنید . همچنین می توانید از داشبورد اشتراک استفاده کنید و رضایت خود را برای پردازش بیشتر داده های شخصی خود برای اهداف ذکر شده در بالا حذف نمایید تا دیگرداده های شخصی مورد استفاده در جهت ذکر شده در بالا مورد استفاده قرار نگیرد.


اگر از سایت های سیاهه و برنامه های مربوطه بازدید نکنید یا به طریقی علاقه خود را برای اطلاعات ارسال شده در 24 ماه گذشته نشان ندهید ، اطلاعات شخصی از سرور مرکزی حذف می گردد. سیاهه هیچ گونه تعهدی در قبال این مورد ندارد.

به عقیده ما و به منظور ارائه خدمات بهتر ، سرویسها و خدماتی که مورد علاقه شماست ، برای ما اهمیت ویژه ای دارد. و حفاظت از حریم شخصی شما و این اطلاعات برای ما از اهمیت بالایی برخوردار می باشد . ممکن است اطلاعات شخصی شما را با سایر شرکت های گروه سیاهه به اشتراک بگذاریم. اطلاعات شخصی شما را با اشخاص ثالث خارجی به غیر از پیمانکاران سیستم های IT ما به اشتراک نمی گذاریم. ما با وارد کردن توافق نامه های حفاظت از داده ها با چنین پیمانکاران فرعی ، اطلاعات و حقوق شخصی شما را تضمین می کنیم.

لطفاً برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره پیمانکاران سیستم های IT  و مستندات خود در این زمینه با ما در privacy@seeahe.ir   تماس حاصل فرمایید ، یا اگر سؤال دیگری در رابطه با نحوه پردازش داده های شخصی در سیاهه دارید.

شما مجاز به درخواست دسترسی ، اصلاح یا محدودیت و درخواست پردازش اطلاعات شخصی خود هستیدشما همچنین حق حذف اطلاعات را دارید و حق دارید شکایتی را در رابطه با پردازش داده های شخصی به دپارتمان حفاظت از داده های سیاهه ارائه دهید.

شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد پردازش اطلاعات شخصی و حقوق خود را در این رابطه در بیانیه حریم خصوصی ما بیابید.

با ما در ارتباط باشید

 

درباره نویسنده

طباطبایی

سردبیر سیاهه

مدیر و مشاور تبلیغات اینترنتی و فضای مجازی

مطالب مرتبط