داستان سیاهه

نویسنده : سردبیر سیاهه ۲۰:۱۶:۲۲ ۱۳۹۹/۰۹/۰۲

داستان سیاهه

سعی ما بر این بوده که کار مدیریتی شما را آسانتر کنیم.همچنین هزینه های ماهانه شما را بهبود ببخشیم.سیاهه می خواهد کمکی در پیشرفت کار شما ایجاد نماید. فارغ از اینکه شما برای کارهای روزانه خود از چه سیستم صندوق فروش یا برنامه حسابداری خرید و فروش استفاده می کنید . برای کارآمدتر کردن و بهره وری بیشتر،شما می توانید گزارش فاکتورهای فروش محصولات و خدمات،گزارش عملکرد فروشگاه ،سفارشات مشتری،کنترل ورود و خروج پرسنل،سامانه حقوق و دستمزد،ایجاد باشگاه مشتریان اختصاصی،کیف پول ،ایجاد سفارش خرید فردی و خانوادگی از نرم افزار های سیاهه استفاده نمایید.

یکی از شعارهای ما در سیاهه ((نه)) به فاکتور کاغذی می باشد.سعی در حفظ محیط زیست داریم.می خواهیم زندگی بدون کاغذ بازی را شروع کنیم.

اقداماتی برای جانی دوباره بخشیدن به کالبد درختان داریم.

همچنین مدیریتی واقع گرایانه بر خریدهای خود داشته باشیم و سعی کنیم اجناس را به قیمت واقعی خرید کنیم.

(چه کنیم کاغذ کمتری مصرف و درختان کمتری را قطع کنیم؟)

 

سیاهه  نرم افزارهایی را ارائه می دهد که فرایندهای اصلی تجارت در بخش خصوصی و دولتی را ساده و دیجیتالی می کند. با تولد و حضور سیاهه در ایران ، ما می خواهیم یکی از شرکتهای برتر نرم افزاری در ایران و منطقه باشیم.

ما به توانمندسازی مردم از طریق فناوری ایمان داریم. نزدیک به میلیونها مشتری و افرادی که کنترل دخل و خرج یا اداره مشاغل خود را به عهده دارند هر روز با چالشهای جدیدی روبرو هستند. ما به آنها و کاربران سیاهه یک مزیت رقابتی و برنامه ای  می دهیم تا بر آنچه دوست دارند تمرکز کنند.

 (( این روزها دیگر کمتر به ارزش و تقدس درخت ها توجه می شود. می گویند اوضاع مان در تولید کاغذ خوب نیست اما مصرف مان خیلی زیاد و گاهی هم غیر منطقی است. می گویند سالانه بیش از یک میلیون و 500 هزار تن کاغذ در کشور مصرف می شود.می گویند برای تولید هر تُن کاغذ باید ۱۷ اصله درخت را قطع کرد و این یعنی قطع سالانه 25 میلیون و 500 هزار اصله درخت. علاوه بر این در فرآیند تولید آن نیز حدود 400 هزار لیتر آب و 4 هزار کیلووات برق مصرف می شود. می گویند بیش از نیمی از زباله های خشکی را که تولید می شود کاغذهای قابل بازیافت تشکیل می دهد. می گویند برآورد جهانی این است که بشر، محیط زیست را تا سال 2050 تخریب می کند. می گویند و می گویند و خیلی از ما هم می دانیم اما... !

بالاخره باید از جایی شروع کرد چرا که مصرف روزافزون کاغذ در کشور، ایجاد فشار بیش از حد بر جنگل‌ها و محیط زیست را به دنبال دارد و از بین رفتن جنگل ها نیز مساوی با آلودگی هوا، فرسایش خاک و هزاران تأثیر مخرب دیگر بر محیط ‌زیست است.))

بیش از دو دهه نوآوری نرم افزاری

دو دهه گذشته ما را با تحولات اساسی اقتصادی و فناوری روبرو کرده است.تمرکز ما همواره بر روی سهولت کار مشتریان بوده است تا به آنها نرم افزارهایی ارائه دهیم که باعث بهبود زندگی روزمره آنها شود .اینها نقاط عطف تاریخی است که سیاهه را شکل داده و آن را به یکی از شرکتهای برتر نرم افزاری در ایران و منطقه خاورمیانه تبدیل می کند.

ما سعی در ادغام سیستمهای مالی ، حسابداری ،گزارشات فروش ، خرید ، باشگاه مشتریان و سیستمهای بانک اطلاعاتی در سیاهه هستیم .تا گزارشات مدیریتی راحت تری به شما کاربران برای تصمیم گیری بهتر با ریسک کمتر ارائه دهیم.


بحران مالی و چرخش اطلاعات ، تغییر ساختار ، استراتژی جدید ، کارمندان کارنابلد ، عدم آموزش صحیح به کارکنان باعث مشکلات جبران ناپذیری به سازمانها و عدم اعتماد مردم به آنها می باشد.

سیاهه سعی در ایجاد یک شبکه  نرم افزاری پایدار و قوی در خدمات جدید اینترنتی به کاربران دارد. سیاهه می خواهد در ارائه گزارشات مدیریتی ، خدمات خرید و فروش ،مالی ،حسابداری ، حضور و غیاب،حقوق و دستمزد،باشگاه مشتریان، تبلیغاتی و رفاهی در بازار خرده و عمده فروشی ایران و خاورمیانه نقش بسزایی داشته باشد.

سیاهه در تعامل و قرارداد با بانکهای معتبر ، شرکت پست، حمل نقل های داخلی و خارجی جهت سرویس بهتر و سریعتر به کاربران خود می باشد.

سیاهه پیش بینی می کند که در سال اول فعالیت خود بیش از دو میلیون فاکتور ورودی در مرکز داده های الکترونیکی خود ثبت نماید.

برای ایجاد یک کمپین تبلیغاتی ویژه و آسان برای فروشگاههای ثبت نام شده در سایت برنامه ریزی شده است.

ما در ارائه بستر مشاوره رایگان استخدامی ،مالی ، حسابداری ،سیستم حضور و غیاب آنلاین،سیستم حقوق و دستمزدآنلاین، برنامه های تبلیغاتی و افزایش فروش فروشگاههای شما پس از ثبت نام یک دوره 3 تا 6 ماهه در وب سایت سیاهه هستیم.

راه حل پیشرفت مشاغل کوچک را سیاهه با معرفی برنامه ارتقاء دهنده خاص ، رضایتمندانه و مشهود به مشتری پیشنهاد می کند.

سیاهه می خواهد با شما بزرگترین قراداد و معامله را امضاء کند. تا راه حل مدیریتی و پیشرفت روز افزون به شما ارائه نماید.

 

سیاهه دارای یک استراتژی بلند پروازانه ابری است که در ابتدای این راه سرمایه گذاری زیادی را در زمینه تحقیق ، توسعه و کسب نرم افزارهایی در این زمینه انجام داده ایم.  ما موقعیت خود را به عنوان ارائه دهنده اصلی این راه حلها  برای مشاغل در بخش دولتی و خصوصی تقویت می کنیم.


به لطف افزایش تقاضا برای حسابداری،خدمات مالی،تبلیغات و ارائه فاکتور آنلاین و راه حل های الکترونیکی و دیجیتال برای مدیران سازمانها ، شرکتها، فروشگاهها و کاربران عادی ، بخش عمده تحقیقات و برنامه ریزی خود را جهت رشد بیشتر در این زمینه قرار داده است. سیاهه با تکیه بر ارائه گزارشات آنلاین و دیجیتال ، بدون کاغذ،پیشنهاد برای سفارشات خود را در ایران و خاور میانه افزایش می دهد ، جهت همکاری با دولت الکترونیک ، درگاه های ارتباطی ، مدیریت پرسنلی و حضور و غیاب ، حقوق و دستمزد و سیستم های مدیریتی را تکمیل کرده و سعی بر ارائه اسناد و گزارشها در بستر دیجیتال دارد .

درباره نویسنده

طباطبایی

سردبیر سیاهه

مدیر و مشاور تبلیغات اینترنتی و فضای مجازی

مطالب مرتبط