داشبورد فروشندگان و بازرگانان

نویسنده : سردبیر سیاهه ۱۸:۱۷:۵۳ ۱۴۰۰/۰۲/۱۲

داشبورد فروشندگان و بازرگانان

داشبورد فروشندگان و بازرگانان

داشبورد باشگاه وفاداری سیاهه ، ایجاد درآمد ، کسب اعلان های متفاوت و پیگیری موفقیت در فعالیت های شما را در حالی که درآمد بیشتری برای کسب و کار خود دارید ، آسان می کند.

کارت ویزیت دیجیتال ، وب سایت و شبکه های اجتماعی

شما در باشگاه وفاداری مشتریان سیاهه و تمام نرم افزارهای اتوماسیون سیاهه کارت ویزیت دیجیتال خود را دارید.تمام اطلاعات برند شما به راحتی در دسترس مشتریان شماست.

وب سایت و شبکه های اجتماعی شما به صورت متمرکز در دسترس مشتریان قرار می گیرد زین پس مشتری شما حق انتخاب استفاده از تمام امکاناتی که شما برای او فراهم کرده اید را دارد.جلب مشارکت مشتری و به اشتراک گذاشتن فعالیت در سایت های اجتماعی شما

فرا گرفتن،پیاده سازی،تکرار

در صورت نیاز شما ما به عنوان یک مدیر ، مشاور،منتورتمام فعالیت های باشگاه شما را رصد می کنیم و به شما نشان می دهیم چه عواملی موثر در کار شما است تا بتوانید بارها و بارها کارهای صحیح را انجام دهید تا به موفقیت بیشتری در کسب و کار خود دست یابید.

می دانید امروزه با پیشرفت تکنولوژی، تغییر رفتار خرید مشتریان و وجود رقبای زیادی در بازار روش های فروش به صورت کلی در حال دگرگونی می باشد.

برنامه های نرم افزاری سیاهه سعی در کمک به شما جهت پیشرفت بهتر در کسب و کارتان دارد.

(نرم افزار خرید و فروش،نرم افزارهای مالی حسابداری و قرض الحسنه، صندوق فروشگاهی، صورتحساب دیجیتال، فاکتور آنلاین، باشگاه مشتریان و ...)

درباره نویسنده

طباطبایی

سردبیر سیاهه

مدیر و مشاور تبلیغات اینترنتی و فضای مجازی

مطالب مرتبط