دریافت صورتحساب دیجیتال چیست؟

نویسنده : سردبیر سیاهه ۲۰:۱۰:۲۴ ۱۳۹۹/۱۲/۱۶

دریافت صورتحساب دیجیتال چیست؟

دریافت صورتحساب دیجیتال چیست؟

در صورت دریافت صورتحساب، بدون قید و شرط مشتریان باید در سیستم مجموعه شما ثبت نام کنند. (با حفظ حریم خصوصی مشتریان) یکی از گزینه ها شامل خدماتی است برای از بین بردن پردازش صورتحساب ،پرینت کاغذی و ورود اطلاعات . اسکن، شناسایی نویسه های نوری (OCR) و (e-Invoicing این کار توسط نرم افزار سیاهه برای جمع آوری و تایید اطلاعات به صورت خودکار استفاده می شود. تکنولوژی در سیستم های خودکار، یکپارچگی اسناد کسب و کار را تایید می کند و دقت و انطباق را برای ساده تر کردن مراحل بعدی پردازش ها تضمین می کند.

 

مطابقت و مسیریابی

نرم افزار های اتوماسیون سیاهه برای گردش کار اجازه می دهد تا شما برای تنظیم پارامترها برای چگونگی هماهنگی فاکتورها و پردازش از طریق زنجیره های تایید مناسب به دست مشتری شما برسد. سیستم ها می توانند تنظیم شوند تا مدیران کنترل دسترسی های فردی و آستانه های ایجاد شده را کنترل کنند، در حالی که اطلاعیه ها و گردش کار براساس محتوا و دسته بندی های صورتحساب می توانند هدایت شوند. به دلیل دقت سیستم های تطبیق در سیاهه می توانید به سرعت و به طور خودکار فاکتورهای با ارزش و فوری را که با پارامترهای اعتبار سنجی مواجه می شوند، ارسال و پرداخت انجام شود، با صرفه جویی در مصرف کاغذ ،زمان مشتری وکارمند. 

 

تصویب

پس از اعتبارسنجی، تطبیق و فرایندهای مسیریابی، مرحله تأیید تنظیم شده است. از اینجا، صورتحساب به موقع به جلو حرکت می کند و در حساب کاربری مشتری قرار می گیرد تا بتواند با مشاهده سریع آن به سرعت پرداخت شود. پروسه های تسویه بانکی برای تنظیمات مربوط به محتوای سند و همچنین الزامات قانونی و قوانین درون کسب و کار، ساخته شده برای نیازهای خاص مجموعه شما پیکربندی شده است. قوانین کسب و کار اتوماتیک با سرعت و کمترین هزینه برای تایید تنظیم شده اند تا روند کار به طور موثر ادامه یابد، و به ترتیب اولویت بندی و توازن کاری میسر شود. 

 

پرداخت و آشتی مشتری جدید با سیستم

هنگامی که تأیید صورتحساب و ارسال آن در سامانه به مشتری یا خریدار انجام می گیرد،با مشاهده و تایید خریدارسامانه اجازه می دهد تا جریان های پرداخت خودکار صورت گرفته و این پرداخت با تاییدیه بانک در سیتم سیاهه و سامانه امور مشترکین شما در سیاهه ثبت شود. با شرایط جدید به وجود آمده و بیماری کرونا راه حل های پرداخت الکترونیکی اجازه می دهد کل چرخه فاکتور را به طور کامل با راه حل کارت مجازی و حتی پورتال وب پرداخت به طور کامل خودکار ثبت نمود. این موضوع به نفع شما و مشتری می باشد.

 

 

گزارش و ابزارهای تجزیه و تحلیل مدیران و مشتریان

تقویت توانایی تجزیه و تحلیل سیاهه اجازه می دهد تا شفافیت کامل بین فروشگاه و مشتری ایجاد شود .نرخ موفقیت، نرخ های استثنایی و فاکتورهای باز را می توان مورد تجزیه و تحلیل و معیار قرار داد تا فرصت های شما را برای توسعه و بهره وری بیشترکند. تکنولوژی سیاهه همچنین برای ادغام با برنامه های حسابداری،صندوق فروش و نرم ا فزارهای خرید و فروش فروشگاهی تا ترکیب با باشگاه مشتریان برای عملکرد صحیح مجموعه امکان پذیر می باشد.

 

اتوماسیون فاکتور و پرداخت الکترونیکی

این سامانه باعث بهبود کارایی، کاهش هزینه ها، مشارکت تامین کنندگان، کارکرد بدون کاغذ، تحرک و افزایش سرعت، برای مجموعه شما می باشد که این موضوع از مهمترین اهداف برای هر مجموعه می باشد که امیدوارند با اجرای نرم افزار سیاهه پیشرفت بهتری داشته باشند. شما صورتحساب دیجیتال سیاهه را به عنوان یک نرم افزار مدیریت فاکتور پیشرو که به مجموعه شما کمک می کند تا اهداف خود را انجام دهید و بهبود بخشید پذیرفته اید و این باعث افتخار و سربلندی ما و همکاران سخت کوش ما می باشد.

 

درباره نویسنده

طباطبایی

سردبیر سیاهه

مدیر و مشاور تبلیغات اینترنتی و فضای مجازی

مطالب مرتبط