رسالت ، چشم انداز و ارزشهای سیاهه

نویسنده : سردبیر سیاهه ۱۹:۰۰:۳۲ ۱۳۹۹/۰۹/۲۵

رسالت ، چشم انداز و ارزشهای سیاهه

با رقابت مبارزه نکنید ، تبدیل به رقابت شوید.

 

توانمندسازی از طریق فناوری

نرم افزارهای ما به شما این فرصت را می دهد که با استفاده از تعداد داده های زیاد ثبت شده در سیستم ها، فرایند گزارشات تحلیلی  را ساده تر کنید.

 ما سعی داریم دنیایی از فرصت های جدید را برای سازمان ها ،شرکت ها و مشاغل ایجاد کنیم.دیجیتال سازی فقط مربوط به فناوری نیست ، بلکه برای آسایش و رفاه مردم است. ما در سیاهه می دانیم که انسان ها کسانی هستند که تغییرات را به مرحله اجرا می گذارند.

 

ماموریت ما

 

ما به توانمندسازی مردم از طریق فناوری ایمان داریم.ما متعهد به ساختن نرم افزارهایی هستیم که به چالش های واقعی افراد پاسخ می دهند.

 

کاربران در سیاهه الکترونیکی، از نرم افزارهایی استفاده می کنند که اجازه می دهند به کار دقیق با فرآیندهای اطلاعاتی و مزیت های رقابتی در دنیای دیجیتال به یک مدیر کارآمد و ماهرتبدیل شوند.

دیدگاه ما

ما برای کمک به رشد و شکوفایی پایدار مشاغل ، دولت ها و جامعه در اینجا هستیم.ما دوستدار توانمندسازی افراد با فناوری نوآورانه و ساده کردن وظایف روزمره آنها هستیم. هدف ما ارتقاء مشاغل ، ساده و پیشرفته کردن کارهای روزمره در زندگی آنها است.

 

ارزشهایی رقابتی ما

 

ارزشهای ما بخشی اساسی از فرهنگ ما است و ما را از طریق هر تصمیمی که در کل سازمان می گیریم راهنمایی می کند.آنها پایه و اساس وجود ما هستند . این ارزشها به عنوان یک عنصر الهام بخش برای کارشناسان ، همکاران و مشتریان در اولویت قرار دارد.

توجه

 

ما به همکاران ، مشتریان و شرکای تجاری خود احترام می گذاریم و  استعدادهای منحصر به فرد هر فرد را در آغوش می گیریم.ما با روحیه همکاری و ارج نهادن به کرامت انسانی عمل می کنیم.

 

قابلیت مورد اطمینان

 

ما متعهد به ارائه كیفیت و قابلیت اطمینان خاطردر کلیه سطوح سازمان خود هستیم، ایجاد اعتماد به محصولات سیاهه از طرف شما برای ما افتخاری بزرگ می باشد.

نوآوری

 

ما می کوشیم در صدر توسعه فناوری دیجیتال، چالش برانگیز و الهام بخش در استانداردهای صنعت دیجیتال قرار بگیریم.

صلاحیت

 

بیست  سال تجربه در مشاوره ، طراحی و نوآوری نرم افزار همراه با استخدام استعدادهای برتر در فناوری اطلاعات ، این توانایی را به ما داده است تا مجموعه نرم افزار های سیاهه برتر را برای مشتریان خود ایجاد کنیم.

 

روحیه تیمی

 

ما به همه کارشناسان خود فرصت انتخاب و تشویق می دهیم. تا با تمام توانشان در خدمت شما ، با همکاری مشترک  ما را قادر برای  کمک به رشد و موفقیت شما در این عرصه بسازند.

 

ساختن آینده ای بهتر

 

ما معتقدیم حمایت از آموزش ، برابری ، رشد اقتصادی ، بهداشت و محیط زیست برای ساختن آینده ای پایدار مهم است.در سیاهه ، ما متعهد هستیم كه در تمام فعالیتهای خود به عنوان یك سازمان فن آوری اطلاعات دیجیتال تأثیر مثبت اجتماعی بگذاریم.

ما به عنوان یک شرکت پیشرو ، این امکان را داریم که بر جوامعی که در آن فعالیت داریم ، چه از نظر اجتماعی و چه از نظر اقتصادی ، تأثیر گذار باشیم.ما از یک رویکرد علمی ، آموزشی و فناوری برای پشتیبانی از موضوعات مهم و ابتکارات محلی استفاده می کنیم و از تلاش کارشناسان در بستر علمی فناوری اطلاعات دیجیتال نوآورانه استفاده می نماییم.

 

بهتریم با هم

 

ما هر روز در سیاهه ، برای حل مسائل پیچیده و توسعه راه حل های فناوری اطلاعات مهم کار می کنیم.مشاهده کنید که چگونه ما از نرم افزارها برای حمایت از سلامت ، رشد و شکوفایی اقتصادی و محیط زیست استفاده می کنیم در ساخت جهانی سبز و بهتر از حالی که در آنیم.

 

ابتکارات

 

حمایت از جوامع محلی

ما با حمایت از طرح های محلی در سراسر سازمان خود ، سلامت ، رشد ، پیشرفت و آموزش را ارتقاء می دهیم.از طریق این ابتکارات ، ما در توسعه مثبت جوامع محلی شرکت می کنیم و زندگی مردم در سراسر ایران و خاورمیانه را تحت تأثیر قرار می دهیم.

 

ابتکارات ما

 

برای ما تأثیرگذاری مثبت اجتماعی مهم است.چرا که ما خواستار کمک به ایجاد یک تأثیر ماندگار ، حمایت از ابتکارات در جوامع محلی ، ترویج رشد ، پیشرفت و آموزش متمرکز هستیم.از طریق این ابتکارات ، ما در توسعه مثبت جوامع محلی شرکت می کنیم و زندگی مردم در سراسر ایران و خاورمیانه را تحت تأثیر قرار می دهیم.

 

ایجاد ستاره های دیجیتال فردا

 

می دانید که هر آموزش درست به بچه ها اجازه می دهد،تفاوت ایجاد کنند. هنگامی که آنها یاد می گیرند کد نویسی کنند ، به کودکان این فرصت داده می شود که پیام های مثبتی را به اشتراک بگذارند ، محصولات مفیدی را ایجاد کرده و دانش خود را به اشتراک بگذارند .دریابیم که چگونه می توانیم در آینده با همکاری سیاهه برای ستاره های دیجیتال فردا سرمایه گذاری کنیم.

امید است این کار باعث توسعه و پیشرفت نرم افزارهای حسابداری سیاهه،صندوق فروش سیاهه، صورتحساب دیجیتال سیاهه،فاکتور آنلاین سیاهه،باشگاه مشتریان وفادارسیاهه،حضور و غیاب سیاهه و سیستم حقوق و دستمزد سیاهه گردد.


ترویج علم کامپیوتر برای بچه ها

 

سیاهه با ایجاد یک برنامه متمرکز کشوری برای حل مسئله می خواهد ،توسط بچه ها برای  هدف ترویج انفورماتیک و تفکر محاسباتی در بین دانش آموزان سنین مختلف در مدارس چالشی برگزار کند. تا در سال 1400  اجازه استفاده از دانش آموزان کشور برای این چالش با همکاری آموزش و پروش داده شود.

 

 

حمایت از کارآفرینان جوان

 

در مأموریت خود برای ارتقاء رشد و توسعه اقتصادی ، ما از ابتکارات غیر انتفاعی حمایت می کنیم که هدف آنها ارتقاء خلاقیت و کارآفرینی در بین کودکان و جوانان است.سیاهه برای همکاری با مؤسسات آموزشی خصوص ، و دولتی ، از کارآفرینان جوان حمایت می کند و همکاری در جوامع محلی را ارتقا می بخشد.

دریابیم که چگونه می توانیم از کارآفرینی جوانان در کشور مان حمایت کنیم:

 

تنوع

قدرت تنوع

 

ما می دانیم که ابتکارتنوع تغییر سازمانها و بهبود نتایج مالی آنها را داریم.ما به همراه کارشناسان خبره، رویکرد علمی برای افزایش برابری جنسیتی و تبعیض ناخودآگاه در محیط کار را اتخاذ می کنیم.

 

تنوع برای تجارت بهتر

 

بدون در نظر گرفتن دیدگاه های مختلف ، هیچ "تفکری خارج از صندوق" ، با ایجاد فشار و محدودیت ها هیچ نوآوری وجود نخواهد داشت .به همین دلیل است که ما بر تنوع توانمندسازی تمرکز می کنیم و به همه افراد سازمان فرصتی می دهیم تا با بیان مشکلات و ایده ها و ایجاد راه حل های منطقی دیدگاه های خود را با یکدیگر در میان بگذارند.این بسیار آسان است:

 

تفکر فراگیر ، نتایج تجاری بهتری را به دنبال دارد.

 

 

مصرف کنندگان فناوری

 

این فن آوری را نه تنها جالب و سرگرم کننده می دانم ، این موضوع الهام بخش است، بلکه بخشی از این صنعت فرصتی بی نظیر برای شرکت در شکل گیری آینده برای بسیاری از افراد است.

 امروز فناوری جدید به همه بخش های جامعه و صنایع ، چه در زندگی خصوصی و چه در تجارت وارد شده است.

می دانیم که اکثر ما مصرف کنندگان فناوری هستیم و من به شدت اعتقاد دارم که ما به عنوان مصرف کننده لیاقت محصولات بهتری را خواهیم داشت ، اگر افرادی که توسعه فناوری را مدیریت و هدایت می کنند نیز نماینده حمایت از کل مصرف کننده گان باشند و نه فقط بخشی از آن.

 

 

چگونه یک تئوری را عملی کنیم.

 

درسیاهه ، ما بر حفظ ، توسعه و استخدام کارمندان ماهر و اختصاصی متمرکز هستیم.این بخشی از کارهایی است که ما انجام می دهیم.از دوره های ارائه شده در سطح گروهی و پایین تر در سازمان ، با هدف افزایش صلاحیت و اطمینان از پیشرفت شغلی.

این شامل جذب بهترین و درخشان ترین متخصصان جوان ، ارائه برنامه های کارآموزی و مربیگری و برنامه های توسعه رهبری و آموزش از راه دور است.

همه شما به را حتی فرصتی برابر درسوار شدن برهواپیما ی سیاهه دارید.

ما همچنین به دنبال ایجاد یک محیط کار برای دور کاری کارکنان هستیم که فرصت هایی را برای همه از جمله معلولان عزیز فراهم کند.

با توجه به مشکلی که از پایان سال 1398 شمسی در سراسر دنیا با ظهور ویروس کرونا COVID-19  بوجود آمده با تمهیداتی که از قبل مدیریت سیاهه در برنامه های خود داشت ، برای سلامتی آنها و خانواده هایشان نظر به دور کاری کارکنان تمام بخشها گرفته شد .

بنابراین معلولان می توانند با سیستمها و برنامه های جدیدی که فراهم کرده ایم به راحتی ارتباط برقرار کنند.پس همه افراد به راحتی از جمله معلولان  با استفاده از صندلی های چرخدار و ابزار های کمکی  معلولین ، در محل خود به این نرم افزارها دسترسی دارند. پس می توانند در همه بخشها از طراحی ایده تا برنامه نویسی و پشتیبانی محصولات ، سازمانها و مشاغل فعالیت دورکاری داشته باشند.

 

کار در سیاهه به طور کلی خواستار جسم نیست ، و از این رو افراد دارای ناتوانی جسمی در سیاهه فرصت های خوبی خواهند داشت.

 

بستن شکاف جنسیتی

 

این یکی از موضوعات مهم است ا گرچه تنها سؤال این نیست. که تعداد زنان در برابر مردان مشغول به کار در صنایع و حرفه های مختلف چه اندازه است ؟ما به دنبال داشتن محیطی متعادل تر در کار هستیم زیرا معتقدیم و تجربه کرده ایم  که این امر به ایجاد یک محیط کار بهتر ، خلاقیت و سازگاری بیشتر و رسیدن به نتایج بهتر در دراز مدت کمک می کند.

ما دنبال یک شریک بنیادی هستیم

به عنوان ابتکار عمل برای بستن شکاف جنسیتی ، ما نیاز به حمایت یک اسپانسر قوی در این مورد داریم. یک سازمان غیرانتفاعی که با هدف افزایش سود مالی و بهبود بازدهی های اجتماعی برای مبارزه با تبعیض ناخودآگاه و کلیشه های جنسیتی در تجارت باشد.

راه حل، یک تلاش مبتنی بر داده و تحقیق است تا بتوانیم تعادل جنسیتی را در سازمانها ، شرکتها و سایر مشاغل افزایش دهد.

 

ترویج اصل فرصتهای برابر

 

برای ارتقاء اصل فرصت برابر برای خانمها و آقایان ، سیاهه اقدامات زیر را برای تقویت و تضمین تعادل شغلی انجام داده است:

فرصت های برابر برای آموزش

 

 

 

ما معتقدیم که هر کس باید فرصت های یکسانی برای آموزش و ارتقاء مستقل از جنسیت داشته باشد.

امکانات برابر

 

شانس برابر استخدام از جنبه های مهم دیگر است  .به همین دلیل ما اطمینان حاصل می کنیم که اگر صلاحیت ها از جنبه های دیگر یکسان باشد ، هنگام استخدام کارمندان جدید یا پر کردن جای خالی آنها ، ازتفکیک جنسیت کمتری استفاده شود.

دستورالعمل برای فرصتهای برابر

 

برای اطمینان از اینکه همه در یک فرصت برابر قرار دارند ، دستورالعمل های مربوط به فرصتهای برابر به کلیه مدیران گروه ارسال شده و در جلسات مدیریت بررسی شده است.

فرصت مربیگری

 

ما می دانیم که شما نمی توانید همان چیزی باشید که نمی توانید ببینید ، به همین دلیل ما بر داشتن مدل های نقش آفرین ، مربی حرفه ای، برای خانمها که هدف از آن افزایش استخدام زنان به سمت مدیریت است ، متمرکز هستیم.

ما دارای شرکای باهوش از ابتکارهای توانمندسازی زنان هستیم.

برچسب ها : توانمندسازی استخدام زنان مربی حرفه ای فرصت مربیگری جلسات مدیریت دستورالعمل استخدام صلاحیت ها کارمندان جدید تفکیک جنسیت امکانات برابر فرصت های برابر سیاهه تضمین تعادل شغلی تعادل جنسیتی شکاف جنسیتی اسپانسر قوی سازمان غیرانتفاعی افزایش سود مالی سود مالی کلیشه های جنسیتی تجارت شریک بنیادی محیط کار بهتر خلاقیت و سازگاری صنایع و حرفه ها معلولان سیستمها و برنامه ها صندلی های چرخدار معلولین نرم افزارها دسترسی طراحی ایده برنامه نویسی پشتیبانی محصولات فعالیت دورکاری ویروس کرونا COVID-19 مدیریت سیاهه کارکنان متخصصان جوان کارآموزی مربیگری توسعه رهبری آموزش از راه دور هواپیما ی سیاهه استخدام کارمندان ماهر افزایش صلاحیت تئوری مصرف کنندگان فناوری توسعه فناوری حمایت از کل مصرف کننده گان جامعه و صنایع زندگی خصوصی تجارت مصرف کنندگان فناوری تفکر فراگیر تجارت بهتر تنوع توانمندسازی کارآفرینان جوان توسعه اقتصادی کودکان و جوانان کارآفرینی جوانان ترویج انفورماتیک تفکر محاسباتی آموزش و پروش ترویج علم کامپیوتر همکاری سیاهه دیجیتال سرمایه گذاری حقوق و دستمزد سیاهه حضور و غیاب سیاهه باشگاه مشتریان وفادارسیاهه فاکتور آنلاین سیاهه صورتحساب دیجیتال سیاهه صندوق فروش سیاهه نرم افزارهای حسابداری سیاهه نرم افزارهای حسابداری صندوق فروش صورتحساب دیجیتال فاکتور آنلاین باشگاه مشتریان وفادار حضور و غیاب حقوق و دستمزد حمایت از ابتکارات خاورمیانه ایران ابتکارات راه حل های فناوری اطلاعات سلامت رشد و شکوفایی اقتصادی محیط زیست جهانی سبز و بهتر بهتریم با هم آموزشی و فناوری فن آوری اطلاعات دیجیتال ساختن آینده ای بهتر روحیه تیمی نوآوری محصولات سیاهه کرامت انسانی

درباره نویسنده

طباطبایی

سردبیر سیاهه

مدیر و مشاور تبلیغات اینترنتی و فضای مجازی

مطالب مرتبط