متخصصین حرفه ای

نویسنده : سردبیر سیاهه ۱۰:۳۲:۴۶ ۱۳۹۹/۱۰/۰۵

متخصصین حرفه ای

آیا از قبل تجربه حرفه ای دارید؟ آیا به دنبال موقعیت در توسعه سیستم ها ، مدیریت پروژه ، مشاوره ، فروش و یا شاید به طور کامل تخصص دیگری دارید؟ 

شاید تخصص شما مورد نیاز ما باشد.

 

اخلاق و سیاست های سیاهه

سیاهه  طیف گسترده ای از فرصت های شغلی  با فرصت هایی برای یادگیری ، رشد و شنیدن صدای شما را ارائه می دهد.​

تعهد باشگاه مشتریان سیاهه برای شکل دادن به آینده ای بهتر است.

 

ما از طریق داشتن شرکای قابل اعتماد برای جوامع ، شرکای تجاری ، کاربران و کارمندان متعهد به ایجاد جامعه ای بهتر هستیم .برای رسیدن به این هدف ، ما همیشه به شیوه ای اخلاقی ، اجتماعی و پایدار عمل خواهیم کرد و از قوانین قابل اجرا پیروی خواهیم کرد.چگونه می توانیم از تئوری به واقعیت حرکت کنیم؟

 

منشور اخلاقی سیاهه

 

اعتماد برای تجارت بسیار مهم است:

 

 ما نمی توانستیم بدون داشتن کارشناسان عالی ، منجر به اختراعات و اعتماد مشتریان ، به شرکتی که امروزه در آن هستیم ،توسعه و رشد پیدا کنیم .برای اطمینان از اینکه ما این اعتماد را  در هر سطحی  از بین نمی بریم ، آیین نامه رفتاری و منشور اخلاقی سیاهه را تنظیم نمودیم که انتظارات ، تعهدات و الزامات رفتار اخلاقی در سیاهه را تعیین می کند.

منشور اخلاقی نه تنها بخش مهمی از چارچوب اخلاقی ما است بلکه هدف از این کار تقویت محیط تعهد و اعتماد در سازمان ما می باشد.این امر طیف گسترده ای از شیوه ها و رویه های تجاری را در بر می گیرد  و اصول اساسی را برای راهنمایی کلیه کارمندان و کارشناسان ارشد کلیه نهادهای گروه سیاهه تعیین می کند.

 

 آیین نامه رفتار ما (منشور اخلاقی سیاهه) را از اینجا بخوانید.

 

پیدا کردن استعداد مناسب

 

پیدا کردن و نگه داشتن استعداد مناسب ، کلید موفقیت آینده سیاهه است و رقابت برای پیدا کردن بهترین و روشن ترین ذهن سخت است.در سراسر جغرافیای اصلی ما ، سیاهه  به طور مداوم در جهت ایجاد آگاهی از این برند در بین دانشجویان در دانشگاه های برتر به مرور زمان تلاش خواهیم کرد تا تعداد کارآموزان دور کارمان افزایش یابد.همچنین در میان متخصصان با تجربه ، سیاهه به طور فزاینده ای به عنوان یک کارفرمای جذاب تلقی می شود.

سیاهه با شرکتهای بزرگ جهانی و منطقه ای رقابت سخت و نفس گیرخواهد داشت. ما به تلاش و برنامه ریزی خوب مدیران و کارشناسان سازمان می بالیم.ما ازهنر،سعی و تلاش آنها کمال تشکر را داریم.

با وجود تحریمهای ناجوانمردانه که سالهاست مردمان پاک سرزمینم را اذیت و آزرده خاطر کرده است. توجه به سطح هزینه بالای نیروی کار و زندگی روزمره آنها و تاثیر گذاری مستقیم در هزینه های تولید و اقتصاد کشوربرای سازمانها شرکتها و فروشگاهها هزینه های سر بار زیادی را داشته و باعث تعدیل نیرو ، به هم خوردن اکثر برنامه ریزی تولید ، خرید و فروش شده است.

سیاهه سعی خواهد کرد با گزینش درست نیروهای جوان ،خبره و فعال ، با دسترسی کافی به نیروی انسانی شایسته ، محرک اصلی تقویت فعالیتهای اقتصادی و تجاری باشد. بیشتر منابع سیاهه در حال توسعه نرم افزارها هستند و میزان اشتغال کارمندان دورکار با شرایط جدید بوجود آمده یکی از بارزترین شاخصه های این گروه در کشور می باشد.

 

لینک ثبت نام و فرم رزومه

 

بیشتر بدانید

درباره نویسنده

طباطبایی

سردبیر سیاهه

مدیر و مشاور تبلیغات اینترنتی و فضای مجازی

مطالب مرتبط