پیام مدیریت

نویسنده : سردبیر سیاهه ۲۰:۵۳:۱۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۹

پیام مدیریت

بعد از تقریباً 25 سال که در پستهای سازمانی مختلف خدمت نمودم ، به عنوان مدیرعامل شرکت پردازشگران ،شرکت نمایشگاه های بین المللی شیدا ، همکاری و مشاوره با ادارات بازرگانی و توسعه تجارت ، اتحادیه ها و مجامع امور صنفی ، تعاون روستایی،جهاد کشاورزی ، رییس هیات مدیره شرکت رایا سپهر و مشاور کسب و کار،مشاور مالی ، سازمانی و تبلیغاتی در مجموعه های مختلف مشکلات آنها را از نزدیک رصد نموده و با برنامه ریزی های دیجیتال مالی و تبلیغاتی جدید ساختاری نو با بهره وری بالا برای سازمانها آماده نموده ام.

"اعتقاد پرشور من این است که تجارت می تواند سرگرم کننده باشد ، می تواند با عشق و یک نیروی قدرتمند برای همیشه اداره شود."

پیام مدیریت

بررسی اجمالی

 

همراهی شما بزرگواران باعث خوشحالی من و همکارانم درگروه سیاهه شده است و دیدن این که در آینده این مجموعه به عنوان یکی از مجموعه های برتر نرم افزاری در ایران و خاورمیانه تبدیل شود.

در اواخر دهه نود شمسی ، بزرگترین بخش سیاهه یک تجارت دیجیتال نرم افزار خواهد بود که به صنعت فروش و تبلیغات خدمت می کند.در سال 1400 برنامه های کاربردی جدیدی در این زمینه ارائه می کنیم .در دنیای امروز می خواهیم با استفاده از دنیای دیجیتال سعی بهتر و بیشتر در حفظ محیط زیست داشته باشیم .تا از این طریق نرم افزارهای توسعه یافته جدید را برای بهبود کار شرکتها ،سازمانها و مشاغل کوچک ارائه کنیم.

هدف این استراتژی گسترش نرم افزارهایی خاص و ویژه است که لازم و تنظیم شده توسط قوانین ، مقررات محلی و ملی است. ما می خواهیم یک گروه نرم افزاری شماره یک در بازار داخلی باشیم.حال که ما درگیر آن هستیم و به تدریج در خاورمیانه آن را  گسترش دهیم.

اکنون در آغاز این دهه جدید ، سیاهه پیش بینی می کند در آینده ای نزدیک  به بیش از 100 کارمند و کارشناس دور کار ، بیش از1500 مشتری فعال و بیش از 100 هزار کاربر را سرویس دهی خواهد نمود.

 

 در دهه گذشته به عنوان یک گروه نرم افزاری چالش برانگیز بوده ایم.چالش اصلی تبدیل تجارت و فناوری ما از فناوری مبتنی بر سرور های ویندوز مشتری ، مبتنی بر ویندوز به محاسبات ابری واقعی با نرم افزارهای سیاهه به عنوان یک سرویس کامل است.این طراحی برنامه ریزی و انتقال برای ما سخت و دردناک بوده است .

 

 اما اکنون که 20٪ از درآمد سیاهه قرار است از این سیستمها باشد. ما این مزیت را تسریع می کنیم و سعی در گسترش برنامه های اصلی و حاشیه های آنها داریم.طی 5 سال آینده ، سیاهه 100٪ درآمد خود را از محاسبات سیستم ابری بدست خواهد آورد.تبدیل به محاسبات ابری تا حدی از طریق توسعه برنامه های در حال حاضر مورد استفاده کاربران و بخشی از طریق بروزرسانی برنامه ها جدید مورد استفاده سازمانها ، شرکتها ،بنگاه های تجاری و فروشگاه هایی که از مزیت  استفاده سامانه ابری نوآورانه و پیشرو سیاهه آگاهی بدست آورده اند.با اعتماد شما مدیران آگاه و همکاری مشتریان جدید و شناخت این برنامه ، تولید و انتقال به این ساختاربرای ما بسیار سریعتر و موفقیت آمیز تر خواهد بود.

از سال1377 در کنار شما بودن و تجربیاتی که از مشکلات مستقیم و غیر مستقیم مدیران،کاربران و کارشناسان واحدهای مختلف حقیقی و حقوقی طی این سالها بدست آورده ایم ،سعی کردیم که از ابتدای سال1399 سیاهه رشد سریع خود را در بازار ایران و منطقه آغاز کند.ما بدون هیچ حمایت مالی دولتی و بخش های خصوصی سعی در ساخت سیاهه نمودیم سعی داریم  یکی از معروف ترین برندهای نرم افزاری وب ایران و منطقه باشیم.ما به رشد خود ادامه می دهیم و تا پایان سال 1405 شمسی دربازار ایران و منطقه  به احتمال زیاد یکی ازبزرگترین سرویس دهنده های مالی ابری ایران و منطقه باشیم.

به طور کلی ، اقتصادهای موجود در بازارهای اصلی سیاهه  با وجود اوضاع سیاسی آشفته جهانی ، عملکرد خوبی خواهند داشت .همانطور که این متن در حال نگارش است ، ویروس کرونا  Corona Virus COVID-19   آینده را نامشخص تر می کند ، اما ما سعی کردیم تجارت سیاهه نسبتاً در برابر اثرات منفی عایق بندی شده باشد .در کل ، اقتصادهای مربوط به شرکتهای اروپایی و آمریکایی در این زمینه با رشد بالاتر از متوسط ​​نسبت به بقیه پایدار هستند و نظر ما درباره اوضاع کلان اقتصادی در رابطه با سیاهه مثبت خواهد بود ، اگرچه به نظر می رسد که در سال 2020 همه وضیعیت ها پزشکی،اقتصادی و سیاسی نسبت به سالهای اخیر نامشخص تر است.

رشد عالی در تمام بخش ها

سیاهه  رشد درآمد خوبی را در همه بخش ها تجربه کرده است. بیشترین رشد در بخش (راه حل های سفارشی) Custom Solutions   بود که در سال با 57.8 درصد رشد داشته است.

درآمدهای بزرگترین بخش سیاهه ، مشاوره در کسب و کاربا 17.4 ٪ رشد ، فروش نرم افزارهای مالی و حسابداری، خرید و فروش ،صندوق فروشگاهی با 39.5٪ رشد و راه حل های تجارت با 20.7٪ رشد داشته و برای سالهای آتی سود بیشتری را پیش بینی می کنیم.

سیاهه در حال رشد درآمد عادی و طبیعی خود با یک برنامه کسب و کارفعال است.

محاسبات ابری همچنان محرک اصلی رشد در آینده

با مشاهده مشاغل بیشتر و مزایای نرم افزار های سیاهه و تقاضا برای محاسبات ابری و راه حل های ساده و پیشرفته برای موبایل و سایر نرم افزارهایی که کاربری آسان و گزارشاتی جامع و ترکیبی دارند درخواست زیادی را برای کاربران ایجاد نموده.  از سال 1377 سرمایه گذاری زیادی را در مشاوره و ارائه محصولات  مالی و حسابداری انجام داده ایم، و ما در حال حاضر جوایز حاصل از انتقال خواستارمان را برای تبدیل شدن به یک شرکت نیرومند ابری برداشت می کنیم.ما متعقدیم در آینده درآمد حاصل از Cloud Computing سهم زیادی از درآمد سیاهه را در بر خواهد گرفت.

قهرمانان ابری دنیاهمگی بین 20 تا 40 درصد رشد داشتند.آنها همچنان سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص داده اند و انتظار دارند این رشد در سال 2020 با همان سرعت ادامه یابد.

 

سیاهه به سرمایه گذاری در آینده ادامه می دهد.

سرمایه گذاری در توسعه محصول و نوآوری عوامل اصلی موفقیت برای سیاهه است .در سالهای گذشته هزینه های تحقیق و توسعه تقریبا 35٪ از درآمد را به خود اختصاص داده است.

سیاهه  در بازارهای پر هزینه با محرک قوی برای افزایش کارآیی فعالیت می کند.  با استفاده از الگوریتم های پیشرفته ، داده های بزرگ و هوش مصنوعی ، روش های بیشتری را برای اتوماسیون فرایندهای تجاری مشتریان ، افزایش بهره وری و رقابت بررسی می کنیم. سیاهه بطور ویژه در الگوریتم های بهینه سازی و راه حل های جاسازی این فناوری سرمایه گذاری می کند.

سیاهه می خواهد برای اولین بار در ایران انجمن زباله های صفر را پایه گذاری کند .با بهینه سازی و اتوماسیون در نرم افزار ، سعی می کنیم اتلاف منابع فیزیکی ، انرژی و وقت افراد را از بین ببریم.

 

آیا می دانید برای هر کیلو زباله که ما در خانه تولید می کنیم ، 7 کیلو زباله قبلاً روی زنجیره تولید شده است .

 


من ترجیح می دهم خودم را شخصی معرفی کنم که سعی دارم با برنامه ریزی صحیح حافظ محیط زیست سرزمینم باشم ، نه شخصی که به یک اقدام یا مبارزات خاص اختصاص داده شود که برای پر کردن جیب خود ، حفظ منافع شخصی اطرافیانش دست به تجارت می زند.

 من به تبلیغ شیوه زندگی زباله های صفر کمک خواهم کرد تا همه مردم سرزمین آریاییم آن را درک کنند که چرا جلوگیری از تولید زباله در وهله اول مهم است نه انجام کار بهتر در بازیافت زباله.

 

امنیت سایبری و حریم خصوصی

سیاهه به عنوان ارائه دهنده سیستم های مهم ماموریت و مسئولیت خود را هنگام امنیت سایبری و حفظ حریم خصوصی جدی می گیرد. به طور مداوم بر روی بهبود روشهای محافظت از داده خود کار می کند.برای برطرف شدن سطح تهدید جهانی امنیت سایبری که در حال افزایش است ، همچنان برای برنامه امنیتی IT خود سرمایه گذاری می کنیم.

 

رشد مداوم را در پیش رو داریم

سیاهه  با ارائه نرم افزارهایی که باعث می شود فرآیند کار و سرپرستی آنها ، کارآیی کارآمدتر از نرم افزارهای مشابه خود باشد ، به ارتقاء رقابت ادامه خواهد داد.بازارهای اصلی ما از جمله فن آوری های بسیار باهوش در جهان هستند. سیاهه انتظار دارد که راه حل های مدرنش به عنوان محرک رشد در سال های آینده دیده شود.ما انتظار داریم که اکثر راه حل های کاغذی و سیستمهای مالی مبتنی بر ویندوز تا  قبل از سال 1410 یا به محاسبات ابری منتقل و تبدیل شوند و به همین ترتیب استفاده از راه حل های مبتنی بر ویندوز در نیمه دوم این دهه متوقف شود.

دنیا در حال تغییر و رقابت سخت است. برنامه ریزی برای همه اتفاقات دشوار است .با این حال ، یک سازمان چابک ، شایسته و درگیر قادر به سازگاری با اختلال در فناوری و بازارها باید باشد.

 نیروهای مسئول و شایسته بهترین ضمانت برای موفقیت درآینده می باشند.

                                                                                                                                                                                                                                                      امیر حسین طباطبایی                
                                                                                                                                                                                                                                       رئیس اجرایی هیئت مدیره  سیاهه و مدیرعامل .                                     

درباره نویسنده

طباطبایی

سردبیر سیاهه

مدیر و مشاور تبلیغات اینترنتی و فضای مجازی

مطالب مرتبط