مدیریت اشتراک سیاهه

نویسنده : سردبیر سیاهه ۱۳:۵۸:۴۷ ۱۳۹۹/۰۹/۲۵

 مدیریت اشتراک سیاهه

​لطفا توجه داشته باشید که حتی اگر از دریافت ارتباطات بازاریابی امتناع کردید ، ممکن است هنوز ارتباطات اداری را از سیاهه دریافت کنید ، مانند تأیید سفارش و اعلان های لازم برای مدیریت حساب خود یا خدمات ارائه شده به مشتریان.

دسترسی به داده های شخصی:

 

شما می توانید با درخواست نمای کلی از داده های شخصی که در مورد شما پردازش می کنیم به داده های شخصی خود دسترسی پیدا کنید و ممکن است شما حق انتقال اطلاعات را داشته باشید.

تصحیح داده های شخصی 

 

شما همچنین حق دارید درخواست کنید که سیاهه نادرستی در داده های شخصی شما را اصلاح کنداگر در سایت سیاهه یک حساب کاربری دارید ، این کار معمولاً از طریق بخشهای مربوط به "حساب شما" یا "نمایه شما" در سایت یا خدمات قابل اجرا سیاهه انجام می شود.

حذف داده های شخصی

 

 علاوه بر این ، شما حق دارید درخواست حذف داده های شخصی کنید ، و از پردازش اطلاعات شخصی شما مطابق با این بیانیه حفظ حریم خصوصی یا سایر اصطلاحات خاص خدمات را محدود یا اعتراض کنید.

لطفاً برای ارائه کلیه درخواستهایی که در این بخش ذکر شد ، از فرم ثبت نام  استفاده  کنید . شما همچنین حق دارید در رابطه با پردازش اطلاعات شخصی خود شکایتی را در اختیار مسئولان حفاظت از داده سایت قرار دهید.

 

چگونه سیاهه اطلاعات شخصی را ذخیره و محافظت می کند؟

 

چگونه اطلاعات شخصی شما را ایمن نگه می داریم.

سیاهه اعتماد شما و مشتریان را بسیار جدی می گیرد. ما متعهد هستیم تا از دسترسی غیرمجاز ، افشا و تکثیر اطلاعات یا پردازش انحرافی داده های شخصی جلوگیری کنیم. باید محرمانه بودن پردازش داده های شخصی را که سیاهه انجام میدهد را قبول کنید،ما صحت داده های شخصی شما و در دسترس بودن آن را مطابق با مقررات مربوط به حریم خصوصی تضمین می کنیم.

سیاهه به عنوان بخشی از تعهدات خود ، اقدامات مناسب سازمانی ، فنی، فیزیکی و معقولاتی برای حفاظت از اطلاعاتی که جمع آوری و پردازش می شود را انجام می دهد.

 با در نظر گرفتن نوع داده های شخصی و خطرات ناشی از نقض حریم خصوصی شما و مشتریان سعی کرده ایم در برنامه نویسی ، انتخاب سرور و امنیت داده ها از واحدهای معتبر استفاده نماییم احتمال زیاد دلایل اصلی نقض حریم خصوصی در داخل و خارج کشور بیشتر نیروهای تایید نشده ای هستند که داخل مجموعه ها مشغول به کار می باشند ، ما معتقدیم برای اطمینان از پردازش قانونی و محافظت از داده های شما نیاز به ایجاد یک فرهنگ سازمانی قوی که در آن احترام و آگاهی در مورد حریم شخصی در بین کارکنان ترویج و تایید شده باشد.

در این رابطه اقدامات زیر از اهمیت ویژه ای برخوردار میباشد:

سازمانی

 

 • شورای حفاظت از داده ها که قانونی بودن سیاست های پردازش و حفظ حریم خصوصی را برای گروه سیاهه مشخص می کند. این شورا با متخصصان امنیت داخلی و امنیت اطلاعات تحت نظارت مدیر حفاظت از داده های گروه کار می کنند.
 • یک وکیل به عنوان مسئول حفاظت از داده ها منصوب شده است. که در امور حفظ حریم خصوصی به عنوان مشاور و کنترل کننده فعالیت می کند.
 • فراگیری دوره های حفظ حریم خصوصی الکترونیکی برای همه پرسنل الزامی است.
 • برای ثبت سوابق فعالیتهای پردازش و ارزیابی ریسکها روشهای اجباری برای ورود و خروج داده برای کلیه نرم افزارهای تابعه سیاهه اعمال می شود.
 • توافقنامه پردازش داده ها با پیمانکاران فرعی که داده ها را به نمایندگی از سیاهه پردازش می کنند

فنی

 

 • طبقه بندی داده های شخصی برای اطمینان از اجرای اقدامات امنیتی
 • استفاده از رمزگذاری برای داده ها به عنوان عامل کاهش خطر ارزیابی می شود.
 • محدود کردن سطح دسترسی به داده های شخصی کاربران به کسانی که برای انجام فعالیت و تعهدات مطابق قانون یا توافق نامه خدمات و غیره نیاز به دسترسی دارند.
 • سیستمهایی را مدیریت می کنیم که حوادث حریم خصوصی را ردیابی ، بازیابی ، جلوگیری و گزارش کنند.
 • برای ارزیابی اینکه آیا اقدامات فعلی فنی و سازمانی برای محافظت از داده های شخصی کافی می باشد. الزامات مندرج در قانون حریم خصوصی قابل اجرا می باشدو از ارزیابی های امنیتی داخلی گروه استفاده می کنیم.

جسمی

 

 • اماکن محافظت شده توسط سیستم های کنترل دسترسی و سیستم های نظارت تصویری

 

چه مدت داده های شخصی شما را ذخیره می کنیم؟

 

سیاهه فقط داده های شخصی شما را تا زمانی که برای هدف های اعلام شده لازم باشد ، حفظ خواهد کرد ، ضمن اینکه نیاز ما به پاسخگویی برای سوالات یا حل مشکلات شما مطابق با قوانین جاری اجرا و در نظر گرفته می شود.

این بدان معنی است که سیاهه ممکن است داده های شخصی شما را برای مدت معقول پس از تعامل شما و مشتریان گره خورده باشما ، حفظ کند. به تشخیص گروه سیاهه وقتی اطلاعات شخصی که جمع آوری کردیم دیگر لازم نباشد ، آنها را پاک می کنیم. ممکن است ما داده ها را برای اهداف آماری پردازش کنیم ، اما در چنین مواردی ، داده ها با نام مستعار یا ناشناس شناخته می شوند.

 

سیاهه به عنوان پردازنده داده چگونه داده های شخصی شما را ذخیره و محافظت می کند؟

 

 

سیاهه خدمات مختلفی را به مشتریان ارائه می دهد. بسیاری از خدمات ما شامل پردازش داده های مشتری و از این رو داده های شخصی آنها می باشد. اهداف پردازش توسط مشتریان تعیین می شود. سیاهه در چنین مواردی به عنوان پردازنده داده عمل می کند و داده ها را از طرف و طبق دستورالعمل های ارائه شده توسط مشتری پردازش می کند. ارتباط بین مشتری به عنوان کنترل کننده داده و سیاهه به عنوان پردازنده داده توسط توافق نامه پردازش داده تنظیم می شود.

 

  تعهدات مشتری:

 

هنگامی که مشتری به عنوان کنترل کننده داده عمل می کند ، طبق مقررات مربوط به حریم خصوصی ، می تواند زمینه های قانونی پردازش داده های شخصی را تضمین کند. علاوه بر این ، مشتری باید با پردازش داده های شخصی خود ، خطرات ناشی و احتمالی را ارزیابی و گزارش کند. جنبه مهم دیگر وظیفه مشتری به عنوان کنترل کننده داده ، رعایت حریم خصوصی اطلاعات نسبت به داده  افراد است.

  تعهدات سیاهه :

 

خدمات سیاهه جزئی از پردازش داده های شخصی است که مشتری باید اطمینان حاصل کند مطابق با قوانین مربوط به حریم خصوصی انجام  می شود. بنابراین ، هنگامی که سیاهه داده های شخصی را به نمایندگی از مشتریان خود پردازش می کند باید طبق قانون حفظ حریم خصوصی برای پردازش داده ها این کار را انجام دهد.

 

به طور خلاصه ، مشتری و سیاهه موظف هستند برای اطمینان از حریم شخصی افراد همکاری کنند. سیاهه اطلاعات لازم را برای تطابق مشتری با قوانین مربوط به حریم خصوصی ارائه می دهد.

اطلاعات شخصی افراد به صورت کد گذاری می باشد و کاربرانی که در خدمت مشتری می باشند تنها  جنسیت،نام و نام خانوادگی ، سه رقم اول و چهار رقم آخر شماره همراه مشتری نسبت به تنظیمات پیش فرض قابل رویت می باشد.

 

 

 سیاهه با چه روشی از پیمانکاران فرعی استفاده می کند؟

 


سیاهه از سرورهای قوی و خصوصی برای پردازش داده های شخصی در داخل ایران استفاده خواهد کرد. به هیچ عنوان امکان نداردکه داده ها و سرور آنها از ایران خارج شود.

پیمانکاران فرعی معمولاً فروشندگان معتبرخدمات ابری یا سایر خدمات میزبانی IT در ایران هستند.

سیاهه هنگام استفاده از پیمانکاران فرعی ، به منظور حفظ حقوق حریم خصوصی شما و انجام تعهدات در قبال مشتریان ، به توافق نامه پردازش داده ها (DPA) با پیمانکاران قراردادی وارد می شود.

 سیاهه برای حمایت از فرآیندهای تجاری و ارائه خدمات به مشتریان تمام تجهیزات سخت افزاری لازم و نرم افزارهای مربوطه را با همکاری نیروهای ایرانی تولید و تنظیم نموده است و هیچ کدام از تجهیزات گروه سیاهه متکی به کشورهای خارجی یا واردات از آنها نمی باشد.

 

چگونه با ما تماس بگیرید؟


ما به انتخاب و نظر شما ارج می نهیم.

ورود به سامانه سیاهه

اگر در مورد بیانیه حریم خصوصی ما ، هرگونه اظهار نظر یا سؤالی دارید ، هرگونه نگرانی درباره حریم خصوصی ، نحوه استفاده از داده های شما  یا در مورد نقض احتمالی حریم شخصی شما باشد ، لطفاً آنها را از طریق وب تماس با ما ارسال کنید.

 

ما خشنودیم و افتخار می کنیم چون شما را داریم.

ثبت نام در سیاهه

تمام درخواستها یا شکایات شما به صورت محرمانه خواهد بود.نماینده قانونی ما برای رسیدگی به نگرانی های شما با شما تماس خواهد گرفت و گزینه های مربوط به چگونگی حل این مشکلات را ترسیم می کنیم. هدف ما این است که اطمینان حاصل کنیم تا شکایات به موقع و مناسب برطرف شود.

باشگاه مشتری، باشگاه مشتری وفادار سیاهه ،فاکتوردیجیتال سیاهه،فاکتور آنلاین سیاهه،صورتحساب آنلاین سیاهه،صورتحساب دیجیتال سیاهه

درباره نویسنده

طباطبایی

سردبیر سیاهه

مدیر و مشاور تبلیغات اینترنتی و فضای مجازی

مطالب مرتبط